Ruhsal Denge

 

Bağımlılıklardan ve diğer pek çok farklı hastalıktan kurtulmak için kullanılan Quitt cihazı ile gerçekleştirilen terapiler duygu ve durum sorunu yaşayan kişilere de çözüm üretebilir. Bu terapilerde bedenin çevreye yaydığı bozuk elektromanyetik sinyaller yani frekanslar filtrelenir ve bedenin elektromanyetik titreşimleri dengelenir. Bu terapi seanslarına ek olarak Quitt cihazına entegre edilen Bach Çiçekleri Terapisi de kullanılabilir.

İngiliz tıp hekimi Dr. Bach tarafından geliştirilen Bach Çiçekleri Terapisi, bu çiçeklerin iyileştirici etkileri üzerine gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde ortaya çıkmıştır. Dr. Bach tarafından geliştirilen bu terapi biçimi tüm dünyada psikolojik sorunlarda kullanılan, homeopatik kürlerdir. Birbirinden farklı 38 durum ve durum halinde kullanılmaktadır. Bu terapi yöntemi, Bach Çiçeklerinin yaydığı elektromanyetik frekansların kayıt edilmesi ve bilgisayar ortamına aktarılması sonucu tasarlanan bir yazılımla oluşturulmuştur. Bu 38 farklı terapinin hangi psikolojik ve stres sorunlarında kullanılacağı önceden tanımlanmıştır. Bach Çiçekleri Terapisi; kaygı ve günlük yaşamın getirdiği yoğun stres yükünü azaltmak, öfke nöbetlerinin üstesinden gelmek, kararsızlık ve sabırsızlık, takıntı gibi birçok farklı duygu ve durum bozukluklarında kullanılabilir. Bu terapi programları tek başına olduğu gibi, birkaçı birlikte kullanılarak da durum ve duygu bozukluğu sorunlarının üstesinden gelinebilir.

 

meditasyon-della

Ruhsal yönden rahatlayarak, daha enerjik, pozitif ve stressiz bir hayat yaşayın…

 

 

 

 

Hangi durumlar içindir?

• Stres

• Kaygı

• Korkular

• Depresyon

• Endişe

• Tramvatik durumlar

• Öfke nöbetleri

• Moral bozuklukları

• Mutsuzluk halleri

• Enerji düşüklüğü vb…

Bu sitedeki bütün yazıların izinsiz alıntı yapılması, açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, biorezonans, QUiTT terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, Bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir “TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.

İletişime Geçin