Müşteri Yorumları

* Magnetik Bilezikleri ilk duyduğum anda ilgimi çekti. Yıllardır çekmekte olduğum oldukça ağır seyreden bir artrit hastalığım vardı. Ayrıca çok alerjik bir insanımdır. Çocukluğumdan beri pek çok gıdaya ve ilaca alerjim vardır. Bana da yararı olabilir diye bileziği kullanmaya başladım. Bileziğimi gece-gündüz hiç çıkarmadım. Birkaç gün sonra ağrılarım çok azalmıştı, ve ben artrit sancılarımı ve sıkıntılarımı daha az hisseder duruma gelmiştim. Şimdi bileziğimi çok seviyorum. Benim hem artrit ağrılarımın hemen hemen yok olmasına yardımcı oldu, hem de aynı zamanda alerjik kaşıntılarımı oldukça azalttı. Bu arada osteoporoz ölçüm değerlerimde gerileme kaydedildi. İnanılmaz memnun oldum. Benim bu bileziği kullanmama sebep olan dostuma ve bu ürünleri Türkiye’ye sunan sizlere çok çok teşekkür ederim.

” Nur Artuner, İstanbul, Türkiye”

 

* Kendimi bildim bileli romatizma rahatsızlığım var. Bir sabah belim iki kat tutulmuş olarak uyandım. Her üşütmede belim, sırtım ve boynum tutulur, 3 gün geçmeden de açılmazdı. Açılması için pomatlarla masaj ve hareket yapmam gerekirdi. Bu sefer tutulduğumun ilk günü arkadaşım bana sabah bir magnetik bilezik taktı. Akşam 9 da yemek masasında belimin tutukluğunun tamamen geçtiğini farkettim. Çok şaşırdım. Ertesi sabah da ne boynumda ne de sırtımda hiçbir ağrı kalmamıştı. O gün bugün, magnetik takıları üstümden çıkartmıyorum.

“Aysun Budak – İstanbul, Türkiye”

 

* Eşimin romatizmal ağrılarında  ürünlerinizin son derece yararlarını gördük.
Devamlı kullanmaktan çok mutlu.

“Ali Rıza Değer – İstanbul, Türkiye”

 

* Fibromiyalji, kireçlenme ve boyun fıtığından kaynaklanan şiddetli sırt , omuz ve boyun ağrılarım vardı. Magnetik takıları 3 aydır kullanıyorum. Ağrılarım çok hafifledi. Kendimi daha enerjik hissediyorum. Eşimin ayağındaki egzama hastlığı tedaviden sonra tekrarlamıştı, dizinde de menüsküs ağrısı vardı. Magnetik takıları kullanmaya başladıktan sonra egzaması tamamen geçti. Menüsküs ağrısı da çok hafifledi. Annemin baş ağrıları magnetik takılar sayesinde çok hafifledi.

“ Filiz Volkan – Avukat, İstanbul, Türkiye”

* Uzun süredir çektiğim böbrek taşı sorunum vardı. Senelerdir vücudum kendi kendine düşmeyecek büyüklükte taşlar üretir ve ben hep kırdırma yöntemi ile bu sorundan kurtulmaya çalışır, çok ağrılar çeker, çok sıkıntılar yaşardım. Manyetik ürünlerimi sürekli takmaya başladıktan bir müddet sonra, yine her yıl olduğu gibi taş sorunlarım başladı, ancak bu sefer kendiliğinden taşlarımı düşürdüm. Son derece rahattım. Bu arada düşük olan tansiyonumun da dengelendiğini söyleyebilirim.

“ Zeynep Senol, İstanbul, Türkiye”

* Yıllardır beni çok rahatsız eden bel fıtığım vardı. Kısa yol dahi asla yürüyemiyordum. Magnetik bileziğimi taktıktan bir müddet sonra, enerjim artmaya başladı, ve günlük yorgunluklarım azaldı. Birkaç ay içinde ise, bel fıtığından doğan ağrılarım neredeyse yok denecek kadar azalmıştı. Çok rahatım ve Manyetik Ürün terapisinden son derece faydalandım. Ayrıca yüksek olan tansiyonumun da dengelenmesi beni inanılmaz rahatlattı.

“ Şebnem Yükselen, İstanbul – Türkiye ”

* Bacağımdaki damar tıkanıklığının neden olduğu ağrıdan dolayı uzun süre ayakta kalamıyordum. Magnetik takıları kullanmaya başladıktan sonra ağrılarım çok azaldı ve daha uzun süre ayakta kalabiliyorum. Stres, depresyon gibi şikayetlerle gelen vakalarıma uyguladığım tedaviye destek amacıyla magnetik takıları kullanmalarını öneriyorum, çok faydasını görüyorlar.

“Dr.Ali Rıza Tanaltay – Psikolog, İstanbul, Türkiye”

* Eşim sizin magnetik ürünlerinizden bahsettiği zaman, manyetik alanın ne olduğunu bilen ve bunun eksikliğinin bilincinde olan bir insan olarak ilgimi çekti. Eşim gerek kendine gerekse bana magnetler aldı. Bacaklarımda uzun zamandan beri çektiğim bir dolaşım bozukluğu vardı. Bacağımda sürekli bileklik bulunduruyorum, bacak ağrılarım çok azaldı ve dolaşım bozukluğuna da etkisi olduğunu hissediyorum.

“ Dr.Erol Tezel – İstanbul, Türkiye”

* Sağ kolumun bileğinde sinir sıkışması vardı. Çok ağrı yapıyordu. Ağır bir şey kaldıramıyordum. Elimi rahatlıkla açıp kapayamıyordum. Magnet bileziği taktıktan 1 hafta sonra ağrılarım geçti. Kolumu ve elimi rahatlıkla kullanıyorum. Gece yarısı uykum kaçıyordu ve bir daha uyumakta çok zorluk çekiyordum. Şimdi bebekler gibi rahat uyuyorum.

“Belgin Tanaltay, İstanbul, Türkiye”

* Yüzük parmağımda sinir sıkışmasından dolayı deformasyon oluşmuştu. Parmağımı açıp kapayamıyordum, kilitleniyordu, bir şey tutamıyordum ,çok ağrım ve acım vardı. Magnetik bileziği kullanmaya başladıktan 1 ay sonra ağrılarım ve acım kesildi. Parmağımı rahatlıkla açıp kapayabiliyorum, sebze ayıklayabiliyorum. Deformasyon da tamamen yok oldu.

“İnci Birsan – Türkiye”

* Yeğenim bize sizden aldığı manyetik su çubuğu getirdi, ve manyetik suyun sindirim sistemimizi çok rahatlatacağını söyledi. Gerçekten, manyetik çubuk kullanarak içmeye başladığımız su sayesinde, kısa zamanda, hem eşimin hem de benim bağırsak problemimizi harika birşekilde çözmüştük.
Ayrıca bir müddetten beri çektiğim prostat ve üriner sistem problemim vardı. Manyetik su sayesinde, idrar problemim de son derece rahatladı.

“Dr. Sulhi Sokollu – İstanbul, Türkiye”

* Magnetik takıları 2 aydır kullanıyorum. Kullanmaya başladıktan bir müddet sonra, kendimi daha zinde hissetmeye başladım. Arada bir gelen baş ağrılarım kesildi. Bu arada teyzem boyun fıtığı ameliyatı olmuştu ve çok ağrıları vardı. Magnetik takıyı takmaya başladıktan sonra onun da ağrıları azaldı.
Arkadaşım Oya Yıldız’ın, migreni vardı. sizden aldığı Magnetik takıyı kullanmaya başladıktan sonra ağrının gelir gibi olduğunu ama gelemediğini söylüyor.

“Leyla İnderim – İstanbul, Türkiye”

* Manyetik ürünler kullanmaya başladıktan sonra, baş ağrılarım azaldı. Biolife manyetik ürünleri ile çok mutluyum.

“Gonca Örs – İstanbul, Türkiye”

* Bana bu ürünler söylendiğinde, yok canım olur mu öyle şey diye düşündüm. Ama annemin hatırı için denedim. 15 gündür geçmeyen bir baş ağrım vardı. Migren beni çok rahatsız ediyordu. Annemin aldığı magneti taktıktan hemen hemen yarım saat sonra hiçbir ağrım kalmamıştı. Şu anda magnetik ürünlerinizi devamlı kullandığım gibi aynı zamanda satış temsilcisi de oldum. Çok memnunum.

“ Çiğdem Murtezaoğlu – İstanbul, Türkiye”

* Magnetleri koluma ve boynuma taktığımdan beri var olan ağrılarım, en mühimi de migrenim geçti. O gün bu gündür bu magnetleri üstümden eksik etmiyorum.

“ Ayşe Gündoğdu – İstanbul, Türkiye”

* Depresyon ilacı kullanıyordum. Kendimi çok iyi hissetiğim için ilaçlarımı çok azalttım (doktor kontrolünde), kendimi oldukça pozitif hissediyorum. Herkese teşekkür ederim.

“ Y.Öztoprak – İstanbul, Türkiye”

* Manyetik ürünlerimi taktığımdan beri stresim azaldı. Sağ omuzumda uzun zamandır olan ağrım kesildi. Çok rahat uyku uyuyabiliyordum.

“ Hayriye Erten – İstanbul, Türkiye”

* Uzun zamandır bacağımda menisküs ve boynumda fıtık ağrıları çekiyordum. Biolife magnetik ürünleri hem ağrılarımı azaltıyor, hem de sinir sistemimi dengeliyor. Ara ara gelen panik ataklarım hemen hemen hiç oluşmuyor. Çok mutluyum. Herkese tavsiye ediyorum.

“ Ayla İpek Tezel – İstanbul, Türkiye”

* Uyku sorunum çok azaldı. Rahatlıkla uyuyor, geceleri uyanmıyorum. Sabahları oldukça dinç kalkıyorum.

“Meliha Berk ve Muazzez Dumanhan – İstanbul, Türkiye”

* Eşimi kaybettiğimden bu yana uyku problemim vardı. Geceleri bir, birbuçuk saatten fazla uyuyamıyordum. Biolife Manyetik terapi ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra, ertesi gece 6 saat uyudum. Çok rahatlamıştım. Ve tüm dostlarıma tavsiye ediyorum.

“ Mine Akça – İstanbul, Türkiye”

* 1.5 yıllık tedavide tam netice alamadığım kol ağrımın (disk kopması) bakırlı magnet bilezik taktıktan 3 gün sonra geçtiğini fark ettim. fark ettiğim bir şey daha vardı, hiç yorulmak bilmiyordum. Bu arada manyetik ürün hediye ettiğim yeğenim, adet sancılarının yok olduğunu memnuniyetle fark etmiş, ve ben de bundan son derece, mutluyum. Şu anda yoğun bir tempo ile çalışıyorum, ve bu bilgi ve tecrübelerimi, memnuniyetlerimi herkesle paylaşıyorum. Dilerim siz de bu manyetik ürünleri kullanır, yan etkisi olmayan magnetlerin iyileştirme özelliklerinden istifade edersiniz.

“Nurşen Yener – İstanbul, Turkiye”

* Ayak bileğimde lif kopması vardı. Dizimdeki ağrı geçti ve topuğumdaki şişlik yok oldu. Magnetimi hiç çıkarmak istemiyorum.

“ Cihangir Urgunlu – İstanbul,Türkiye”

* Annem, M.Öztürk’ün Akdeniz ateşi (FMF) rahatsızlığı vardı. Magnetleri kullandığı 3.gün çok enerjik ve keyifli olduğunu ifade etti. Ve sık sık gelen atakları da yok olmuştu. Babam, evimize sevinç geldi diyerek memnuniyetini belirtiyor. Artık bu Manyetik Terapi ürünlerini herkese tavsiye ediyor ve çok iyi geldiğini memnuniyetle anlatıyorum.

“ Nihal Öztürk – İstanbul, Türkiye”

 

ÖNEMLİ NOTLAR:

1- Ürünlerden azami fayda sağlamak için mümkünse sürekli, değilse tüm gün boyunca, yatana kadar kullanılmalıdır.
2- Manyetik Terapinin yararlarını, uzmanların yaptığı araştırmalara göre genel olarak 2 – 7 hafta içinde tesir gösterebileceği belirtilmiştir.
3- Nadiren hemen veya çok çabuk tesir başlayabilir.
4- Düzenli kullanım çok önemlidir.
5- Erişkin herkesin en az 1 bilekliği ve MC Kit kullanması son derece yararlıdır.
6- Genç yaştaki kişiler herhangi bir rahatsızlığı olmasa bile, çevredeki elektromanyetik alanların son derece büyük zararlarından korunabilmek için aynı şekilde manyetik ürün kullanmaları önemlidir.
7- Manyetik ürünler arzu edilirse, 24 saat de kullanılabilir.
8- Araştırmalara göre; fazla manyetik alan diye bir şey yoktur. Zaten çok azalmış olan dünyanın doğal manyetik alanları dolayısıyla, yüksek gausslu ürün kullarımının, daha hızlı ve daha yüksek yararı görülmüştür.
9- Yukarıda verilen tüm bilgiler, tavsiye niteliğindedir.
10- Tüm hastalıklar için lütfen, öncelikle doktorunuza gidiniz, gerekli tahlilleri yaptırınız,
teşhislerin konulması neticesinde gerekli ilaçlarınızı kullanınız.
11- Manyetik terapi kanıtlanmış çok etkili bir destek terapisi olsa da tek başına hiçbir sağlık sorunun da tedavi amaçlı kullanılamaz. Süren bir tedaviye destek verebilir, var olan sağlığınızı korumaya etkin şekil de yardımcı olur.

ÜrünlerÜrün FaydalarıÜrün FiyatlarıÜrün TavsiyeleriMüşteri YorumlarıSoru Cevap

İletişime Geçin