Share

Mora Terapi Nedir?

Mora Terapi Nedir?

İnsan vücudu bazı bağışıklıkları hızlı kazanabilmektedir. Bu bağışıklıklardan kurtulmak tek başınıza mümkün olmayabilmektedir. Bu konuda uzman kurumlardan destek almanız hızlı çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile kişilerin kötü bağışık olarak adlandırılan ve insan vücuduna zaman içerisinde hasar vererek hastalanmasına neden olan zararlı etkenlerden tek seans içerisinde kurtulabilmektedir.

Mora terapi, bağımlılık yapan maddenin oluşturduğu frekansların vücut üzerinden atılarak silinme işlemi olarak adlandırılmaktadır. Örneğin, sigaradan alınan frekanslar ters çevrilir ve elektromanyetik dalgalar oluşturarak bağımlı olan kişinin vücuduna verilir. Bu işlem sırasında kişi herhangi bir şekilde olumsuz etkilenmemektedir. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Kişinin vücuduna herhangi bir yabancı madde enjekte edilmemektedir.

Mora Terapinin İnsan Vücuduna Etkisi

İnsan vücudunda oluşan nikotinin tek seansta atılma işlemi yapılmaktadır. İşlem sonrası kişide sigara içme oranında azalma yaşanır. Vücut nikotine karşı daha dirençli olacağından sigara içmeyi istemeyecektir. Mora terapi işlemi sonrası kişi sigara içmek istese bile tedaviden önceki tadı alamayacaktır. Bu sayede sigaradan uzaklaşacak hatta bırakacaktır.

Mora Terapiye Gelmeden Önce Yapmanız Gerekenler

Mora terapiye gelmeden birçok kişinin aklında mora terapi nedir sorusu vardır. Gelmeden önce stresli bir hal yaşamamaya özen göstermeniz gerekir. Çünkü stresli olduğunuzda terapi de gerekli olan başarı sağlanamayabilir. Terapiye gelmeden önce sigarayı azaltmamanız gerekir. Kendinizi bu konuda denememeniz ve yarın günlük bırakma gibi hatalar yapmamalısınız. Kahve ve alkol almadan terapiye gelmeniz gerekmektedir. Bir gün öncesinde bol miktarda sıvı tüketmeye özen göstermeniz gerekir. Bu ayrıntılara önem verdiğinizde terapiniz daha başarılı geçecek ve kaliteli bir sonuç alabileceksiniz.

Mora Terapinin Yan Etkisi Var mıdır?

Sigara bırakma yöntemleri arasında yer alarak uzun süredir kullanılan mora terapinin şimdiye kadar ciddi bir yan etkisi raporlanmamış ve hiç kimse bir zarar görmemiştir. Sadece mora terapi, kalbinde pil olanlara, stend taşıyan kişilere, epilepsi hastalarına ve hamileliğin ilk 3 ayında olanlara uygulanmamaktadır.

Uzman Kurumlardan Destek Almanız Gerekir

Biorezonans terapilerinden yararlanmak isteyenler mutlaka profesyonel hizmet veren biorezonans merkezleri ile iletişime geçerek tercih yapmaları gerekir. Bu konuda alanında uzman kadrosu ile birlikte hizmet vererek memnuniyetinizi garanti altına alan www.biolifeterapi.com sektör içerisinde en çok tercih edilen merkezler arasında yer almaktadır.

Leave A Comment

İletişime Geçin