Manyetik Terapi Nedir?

Manyetik terapi en basit anlatımla hastalıkların iyileştirilmesi için doğal magnetlerin ve teknolojilerin kullanıldığı güçlü bir destek terapi metodudur. Geçmişi binlerce yıla uzanan bu metodun yeniden keşfi bu yüzyılda gerçekleşti. 1969 da ‘NASA’ ilk uzay uçuşları sırasında uzay görevi yapan astronotlarında sürekli yorgunluk, yoğun stres, dalgınlık, konsantrasyon bozuklukları ve bedensel problemler tespit ettiler. Sebebi araştırıldı cevap şaşırtıcıydı. Uzay görevi sebebi ile astronotlar onlar için hayati değerde olan dünyanın manyetik alanından uzak kalıyorlardı. Dünyanın manyetik alanı bizi güneşin zararlı tüm ışınlarından korurken insan bedeninin sağlığı için gerekli alanı yaratır. İnsan vücudunda ki hücreler bu alan içinde sağlıklı geçirgenlik ve düzen içinde kalabilmektedir.. Astronotların bu problemlerinin tek çözümünün manyetik terapi olduğu görüldü. Günümüzde halen standart bir uygulama olarak kullanılmaya devam ediliyor. Sizi ilgilendiren asıl konu ise şu: Dünyamızın manyetik alanı her geçen gün azalıyor. Kanıtlar son 300 yılda dünya manyetik alanının hızla düştüğünü gösteriyor. Bunun yanı sıra baz istasyonları, elektrik şebekeleri ve pek çok kirletici ile bedenimiz bir saldırı altında. O buna dayanıyor ama yardıma ihtiyacı var. Sağlık magneti size ihtiyacını duyduğunuz manyetik alanı sağlar, bağışıklık sisteminizi güçlendirir sağlığınızı destekler, bedensel elektromanyetik dengesizlikleri düzenler bedeninizin %100 oksijen almasını sağlar. Oksijen hayattır. Tüm sağlığınız soluduğunuz oksijene bağlıdır. Bu şehirde bu havayı nasıl alırım diyorsanız ve sağlığımı nasıl güvence altına alacağım diyorsanız; manyetik terapi sağlık magnetleri sayesinde artık sizinle.

SAĞLIK MAGNETİ NASIL OLUYOR DA BU DESTEĞİ SİZE SUNUYOR?

  • Kanımızdaki oksijen ve diğer yapıcı ürünleri taşıyan alyuvar, demiroksit içerir. Ve her alyuvar yüzeyi kadar oksijen taşır. ( Bu sebep ile alyuvarlar içe çökük yapıları ile daha fazla yüzey alanına sahip bir tasarımdadır) Günümüzde olumsuz çevre koşulları sonucu ”RULO Senromu’’ denilen problem, alyuvarların birbirlerine yapışmalarına ve yüzey alanlarını kaybetmelerine sebep olur. Yani aldığınız nefesin ancak %60’ını oksijen olarak hücrelerinize taşıyabilirsiniz. Sonuç olarak hücre, doku ve organlarınız yeterince beslenemez. Vücut direnciniz düşer, zindeliğinizi kaybedersiniz. Bu noktada magnet devreye girer. Üzerinize taktığınız magnet kandaki alyuvarların birbirinden ayrılmasını sağlayarak oksijen taşıma kapasitelerini arttırır. Böylece oksijen ve yapıcı maddeler vücudunuzun tamamına eksiksiz olarak ulaşır. Bu sizi sağlığınıza kavuşturur, zindelik ve güç verir. Spor yapmaya vakti olmayanlar için en büyük yardımcıdır.
  • Binlerce yıldır Şamanların, Çinliler’in, Mısırlılar’ın ve Yunanlılar’ın sağlık ve iyileştirme amaçlı kullandığı sağlık magnetlerini artık Tıp dünyası da araştırır olmuştu. Manyetik alan eksikliğine bağlı sorun 1976 yılında Japon bilim adamı Dr. Kyoichi Nakagawa tarafından manyetik alan eksikliği sendromu olarak tip literatürüne geçti. Semptomları: Omuzlarda sertlik, sırt, baş, bel ağrıları fibromiyalji, uyku ve sindirim düzensizliği, kan dolaşım problemleri ve genel yorgunluk idi. Aynı bilim adamının 12 bin kişi üzerinde yaptığı magnet terapisiyle %90’lık bir memnuniyet ve iyileşme görülmüş, %10’luk kısım da ise herhangi iyi ya da kötü bir etki görmemiştir. Sağlık magnetleri bedeninizin sağlıklı olabilmek için ihtiyaç duyduğu kişisel manyetik alanınızı sağlar, beden fonksiyonlarınızın normalleşmesi için destek sunar.. Dünya da kemoterapi sonrası ortaya çıkan sıkıntılarda manyetik terapi büyük bir başarı ile kullanılmaktadır. 1991 yılında Çin de yapılan bir araştırmada kemoterapi görmüş 161 hastaya manyetik terapi uygulanmış, hastalardan 99’u mide bulantısı ve kusmalardan kurtulmuş, 45 kişi de yan etkiler azalmış, 17 kişide ise herhangi bir değişiklik olmamıştır. Çağımızın vebası olarak kabul edilen kanser de kansöröz dokuların beden de olksijenin bol olduğu bölgelerde gelişemediği bilimsel bir gerçektir, kanser hücreleri iç solunum yaparlar Manyetik terapinin bu anlam da bedene giren oksijen miktarını arttırma ve kan akışını hızlandırma özelliği ile kanseri önleyici destekler sınıfına girdiği bir gerçektir.

Önemli Not: Manyetik terapi kanıtlanmış çok etkili bir destek terapisi olsa da tek başına hiçbir sağlık sorunun da tedavi amaçlı kullanılamaz. Süren bir tedaviye destek verebilir, var olan sağlığınızı korumaya etkin şekil de yardımcı olur.

TAMAMLAYICI VE ALTERNATİF TIP ULUSAL MERKEZİNİN (NCCAM) MANYETİK TERAPİNİN KABUL ETTİĞİ YARARLARI:

-Uyku düzensizliği

-Stres

-Regl ağrıları

-Migren

-Baş, boyun, sırt ve bel ağrıları

-Böbrek taşı ve kum

-Romatizma

-Eklem ağrıları

-Mafsal iltihabı

-Alerjiler

-Kalp ve dolaşım bozuklukları

-Menopoz problemleri

-Cilt hastalıkları. (egzama, sedef, vb..)

-Uyuşukluk

-Endişe

-Sinirlilik hali

-Hiperaktivite

-Melankoli

-Kulak çınlamaları

Bu güce sahip olduğunuzu bir hayal edin! Manyetik terapi, sağlığınızı tek başına ve hiçbir ek uygulama ve seans olmaksızın destekler, ağrılarınızı dindirmeye yardımcı olur. Yani sağlığınız konusunda sizi daha bağımsız kılar. Manyetik Terapi dünya çapında kabul edilen en başarılı sağlık destek terapisidir. Sağlık problemlerinizden kurtulmak ya da var olan sağlığınızı korumak için size alabileceğiniz en büyük desteği sunar. Tek bir ödeme ile tüm hayatınız boyunca sizinle olacak bir sağlık desteğine sahip olacaksınız! Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok iken kazanacaklarınızı bir düşünün! Siz bunu hak ediyorsunuz!

Şimdi bir düşünün:

-Sabahları erken kalkmakta zorluk çekiyor musunuz?
-Ya da zinde kalkabiliyor musunuz?
-Boyun, sırt, eklem ağrıları?
-Ruh halinizdeki anlaşılmaz değişiklikler?
-Sürekli yorgun hissediyor ve çabuk yoruluyor musunuz?
-Hastalanmaktan korkar hale geldiniz mi?

Bu konuda ne yapmayı düşünüyorsunuz? Size çok güçlü bir önerimiz var! Dünya da 150 milyondan fazla insanın sağlığını koruyan ve destekleyen en başarılı sistem: MANYETİK TERAPİ!

ÖNEMLİ NOTLAR

1- Ürünlerden azami fayda sağlamak için mümkünse sürekli, değilse tüm gün boyunca, yatana kadar kullanılmalıdır.
2- Manyetik Terapinin yararlarını, uzmanların yaptığı araştırmalara göre genel olarak 2 – 7 hafta içinde tesir gösterebileceği belirtilmiştir.
3- Nadiren hemen veya çok çabuk tesir başlayabilir.
4- Düzenli kullanım çok önemlidir.
5- Erişkin herkesin en az 1 bilekliği ve MC Kit kullanması son derece yararlıdır.
6- Genç yaştaki kişiler herhangi bir rahatsızlığı olmasa bile, çevredeki elektromanyetik alanların son derece büyük zararlarından korunabilmek için aynı şekilde manyetik ürün kullanmaları önemlidir.
7- Manyetik ürünler arzu edilirse, 24 saat de kullanılabilir.
8- Araştırmalara göre; fazla manyetik alan diye bir şey yoktur. Zaten çok azalmış olan dünyanın doğal manyetik alanları dolayısıyla, yüksek gausslu ürün kullarımının, daha hızlı ve daha yüksek yararı görülmüştür.
9- Yukarıda verilen tüm bilgiler, tavsiye niteliğindedir.
10- Tüm hastalıklar için lütfen, öncelikle doktorunuza gidiniz, gerekli tahlilleri yaptırınız,
teşhislerin konulması neticesinde gerekli ilaçlarınızı kullanınız.
11- Manyetik terapi kanıtlanmış çok etkili bir destek terapisi olsa da tek başına hiçbir sağlık sorunun da tedavi amaçlı kullanılamaz. Süren bir tedaviye destek verebilir, var olan sağlığınızı korumaya etkin şekil de yardımcı olur.

ÜrünlerÜrün FaydalarıÜrün FiyatlarıÜrün TavsiyeleriMüşteri YorumlarıSoru Cevap

İletişime Geçin