Hızlı Check-Up

Kuantum biofeedback cihazımız 4 dakikada fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal açıdan bedeni bir virüs programı gibi tarar. Vücuttaki virüsler, organ zayıflıkları, duygular, travmalar, alerjiler, toksik yükler, ve besin hassasiyetleri gibi birçok bilgiyi tarayıp dengesizlikler hakkında bilgi verir. SCIO röntgen, kan tahlili gibi tıbbi testlerden farklı olarak vücudun enerjetik durumu ve bu enerjiyi hangi yöne odakladığı hakkında bilgi verir.


Kuantum Biofeedback enerji  dengeleme cihazı bedeni 12000 farklı frekansta, bir anti-virüs programının bilgisayarı taradığı gibi tarar. Saniyenin 1/1000’i hızında çalışır ve enerji bedenin bu frekanslara verdiği cevapları alır, normal değerler ile karşılaştırır ve enerji bedendeki dengesizlikleri belirler.

 

Enerji bedenimizin birçok bölgesi  enerji dengeleme seansı sonrasında doğal frekansında titreştiği zaman, kendini dengelemek için daha yüksek enerjisel frekansa sahip olunmasına yardımcı olunur.

Kuantum Biofeedback  enerji dengeleme cihazının verdiği bilgiler,enerji  bedeninizi bütünsel olarak ele alarak bir yaklaşım sunmak için duygusal, psikolojik, toplumsal ve çevresel açılardan incelemeye yardımcı olur.

Bu sitedeki bütün yazıların izinsiz alıntı yapılması, açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, biorezonans, QUiTT terapi, SCİO terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, Bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir “TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.

İletişime Geçin