Share

Biorezonans ile Zayıflama

Son yıllarda aşırı kilo ve obezite birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de ciddi hastalıklar arasında gösterilmektedir. Fazla kilolularından kurtulmak isteyenler uzman doktor kontrolünde ya da kendi yöntemleri ile fazla kilolarından kurtulmaya çalışmaktadırlar. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için tüketilen besinlere ve harcanılan enerjiye dikkat edilmesi gerekir.

Biorezonans nedir?

Biorezonans birçok bağımlıklıktan kurtulma ve hastalığı tespit etmekte kullanılan mucizevi bir yöntemdir.  Yeni yeni duyulan ve birçok kişide başarı sağlayan Biorezonans için birçok kişinin aklında, “Biorezonans nedir?” sorusu bulunmaktadır. Sigara bırakma, alkol bırakma, kilo verme, ruhsal durumu iyileştirme ve yüzlerce hastalığı tespit etmekte kullanılan bu teknik ile başarı oranı oldukça yüksektir. Yüzlerce farklı hastalıklardan bel fıtığı, romatizma, eklem ağrıları, migren ve obezite tedavisi gibi birçok hastalıkta etkili olduğu kanıtlanmış bir tekniktir. Birçok hastalıkta başarı oranı oldukça yüksektir ve zayıflama tedavisinde bu oran %90 başarı oranı düzeyindendir.

Zayıflamak isteyenler Biorezonansı tercih etmektedir

Aşırı kilo beraberinde birçok sağlık sorununu da beraberinde getirdiği için, fazla kilolardan bir an önce kurtulmak gerekir. Aşırı kilo ve obezite hastası olduğunuzu vücut kitle indeksinizi ölçtürerek tespit edebilirsiniz. Eğer sizi rahatsız eden fazla kilolarınız mevcut ise bir an önce zayıflamaya karar vermelisiniz. Nefes darlığı, kalp rahatsızlıkları, damar tıkanıklıkları gibi çeşitli sorunlar aşırı kilo ile ortaya çıkmaktadır. Fazla kilo sorunu ile mücadele edenler Biorezonans ile kilo verenlerin başarıları ile cesaret ederek bu yöntemi denemektedirler. Günümüzde Biorezonans ile kilo vermek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.  Başarı oranının yüksek olması zayıflamak için Biorezonansı tercih etmekte ki en önemli sebeplerden biri olmaktadır.

SGK bu tedaviyi destekliyor mu?

Bu tedaviyi SGK karşılamamasına rağmen maliyeti çok yüksek olmayan Biorezonans tedavisi,  hastalıklardan birkaç seans ile kurtulmanızı sağlamaktadır. Birçok hastalık ameliyat ve ilaç tedavileri hesaplandığında yüksek maliyete neden olduğunu düşünürsek, birkaç seansta başarı sağlayan bu tedavi diğer hastalıkların tedavisine göre üçte bir uygun olabilmektedir.  Biorezonans tedavisi yaptırmadan önce Biorezonans fiyatı hakkında bilgi sahibi olmayanlar çok yüksek maliyet olacağını düşünerek yanılırlar. Kilo tedavisinde ise uzun sürmeyen seanslar ile başarı sağlamaktadır. Hastaların tamamında uygulanan bu işlem başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamıştır.

Zayıflama terapilerimiz için bizi 0216 361 63 93 nolu telefonumuzdan arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave A Comment

İletişime Geçin