Alerji Testi

Biorezonans her türlü alerjide oldukça etkili sonuçlar veren bir yöntemdir. Ortalama 8 seansta gıda alerjileri, polen, hayvan tüyü, kimyasal maddeler, ağır metaller, bronşit, astım, rinit, egzama ve ilaç alerjileri gibi birçok alerjide rahatlamalar gözlemlenmektedir. Alerjiye sebep olan maddeler vücuda yabancı madde olarak tanıtılır ve bu sayede vücut enerjisi değişmiş, dengelenmiş olur. Alerji seansları öncesinde yaptığımız alerji testi ile yaklaşık 200 ana madde taranarak mevcut alerjiler belirlenir. Bu işlem yaklaşık 15 dakika sürmektedir.

Biorezonans yöntemiyle, bilgisayar yazılımı 4 dakikada bedeni bir virüs programı gibi tarar. Aşağıda ana başlıklarını bulabileceğiniz ve alerjik tepkilere sebep oluşturabilecek 200 maddenin testi yapılabilmektedir. Yöntemin en avantajlı yanı ise kan verilerek ya da deriden bakılarak uygulanan bir test olmamasıdır.

 

 

 

Tek bir alerji testiyle, aşağıdaki başlıkların tamamına olan tepkiler ölçülebilmektedir.

→ Alerjenler, Alerji Testi

→ Besin Alerjileri

→ Kimyasal Maddeler

→ Ağır Metaller

→ Mantar Enfeksiyonları

→ Virüsler

→ Bakteriler

→ Parazitler

→ Gıda Katkıları

→ Çevresel Toksinler

 

Bu sitedeki bütün yazıların izinsiz alıntı yapılması, açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, biorezonans, QUiTT terapi, SCİO terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, Bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir “TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve “HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI”nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, “tamamlayıcı ve destekleyici terapiler” kapsamında algılanmalıdır.
İletişime Geçin